Přihláška na PŘÍMĚŠŤÁK 15. – 19. 7. 2024

DETEKTIVNÍ PŘÍBĚHY S HONZOU a Jituškou

15. – 19. 7. 2024


Vhodné pro detektivy ve věku 6 – 12 let

CENA 2.900,- (bez obědů, na příměšťák je třeba přibalit celodenní vlastní stravu), platbu prosím proveďte na provozní účet školy:

- zálohu ve výši 900,- zároveň s přihlášením

- doplatek ve výši 2.000,- do 30.6.

Čeká nás napínavý tábor s detektivní zápletkou, která snad bude v závěru zdárně rozuzlena. Bližší detaily ještě nelze sdělovat, aby záhada zůstala záhadou…. Bude se hodit postřeh a neotřelé vyšetřovací metody. Dá se předpokládat, že nás pátrání zavede i na výlety mimo město.

Detailní náplň jednotlivých dní zašleme do pátku 12. 7. na email. Program se bude odehrávat v časech 8 – 16 hod. Se srazy a návraty se dá počítat u Campusu, popř. na nádraží, pokud se budeme někam vydávat.